slider11

Dřevostavby a tesařské práce

publikováno v: Projekty | 0

Vedle staveb z klasických zdících materiálů Vám nabízíme kvalitní dřevostavby a samostatné tesařské a pokrývačské práce. Objednat u nás můžete jak jednotlivé dílčí dodávky, tak kompletní provedení hrubé stavby či dodávku „na klíč“. Standardní je znalost a používání přírodních stavebních materiálů a hmot. Servis je poskytován včetně služeb architekta a kompletní projektové činnosti.

NZÚ – Zelená úsporám pokračuje!

publikováno v: Projekty | 0

Program Nová zelená úsporám (NZÚ) je zaměřen na investice do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V programu je podporováno například komplexní zateplování rodinných a bytových domů (u veřejných budov v přípravě) a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu. Podporována je také příprava projektové dokumentace.

Rodinný dům v Lánech

publikováno v: Projekty | 0

Otevíráme pro Vás fotogalerii ze stavby alternativního rodinného domu v Lánech. Tento dům jsme dle projektu ak.arch.O.Hozmana celý zrealizovali „na klíč“. V průběhu výstavby jsme tvořili nové pracovní postupy i aplikovali ty vyzkoušené, pro využití v této atypické stavbě. Nahlédněte do vývoje stavby, potěšte se pohledem na práci s kamenem, hlínou, slámou a dalšími přírodními materiály i výsledkem, kterého jsme dosáhli.