Budeme s Vámi spolupracovat tak, aby od první návštěvy až po dokončení stavby Vás vždy provázely bezpečí, jistota a spokojenost. Hlavním cílem je vytvořit zdravé bydlení, které si budete užívat každý další den

Motto: „Dům, stavba je živá bytost, organismus, kterému již při jeho vzniku dáváme energii, výživu a vlastnosti jako plodu v těle matky. Na všech těch „otcích a matkách“, kteří se přípravy a stavby účastní, záleží, jaký dům se narodí.“

Naší cestou i cílem je Vaše radost a jistota při spolupráci s námi. Nejdůležitější pro nás je Vaše spokojené a zdravé bydlení. Za tímto účelem se stále zdokonalujeme ve svých znalostech a nabízených službách. Kvalita projektu a vlastní realizace jsou jen jednou ze složek celé naší práce.

Jak začíná tvorba zdravého bydlení?

Spolu s klientem hledáme správnou lokalitu i pozemek, na pozemku místo pro vlastní stavbu, a to, pokud je žádáno, včetně průzkumu působení geopatogenních zón a jiných fenoménů. Při tvorbě studie spolu se zákazníkem hledáme formy, tvary a provozní vazby nového domu, které budou jemu i celé rodině co nejvíce vyhovovat.

Zde zohledníme i jemnější vlivy, které umíme uchopit cestou metod čínské nauky o bydlení a geomantii – feng-shui. Pro projekt společně nalezneme hmoty a materiály příznivé pro budoucí zdravé bydlení – pokud možno přírodní a ekologické – blízké principům baubiologie. Hledíme však současně na ekonomické a časové možnosti stavebníka. Citlivým přístupem k realizaci co nejméně zatížíme pozemek tak, aby stavba byla místem příznivě přijata a poskytla perfektní zdravé bydlení. Celou dobu projektu, přípravy a realizace stavby se zákazníkovi i zakázce věnuje také majitel společnosti.

Přejeme šťastný nový domov!